Ноутбук Dell не вантажиться, black screen після grub [ВИРІШЕНО]
В загальному. Поміняв Asus X200MA на Dell з N3710. Тепер фіча: не вантажиться без nomodeset. З nomodeset не працює настройка яскравості екрану. / Sys / class / brightness порожній. Як змусити працювати без nomodeset? Pentium N3710. Ах да. Чи не вантажиться - це чорний екран відразу після Grub.
Update: завдання виконане! Дійсно, комп'ютери Dell не хочуть грузиться в разі, якщо в UEFI режимі вказано «Enable Legacy boot».
Для коректної роботи Linux'a на Dell Inspiron 3452/3552 досить прописати acpi_osi = Linux (починають працювати всі функціональні клавіші, а не тільки частина) і відключити Legacy boot. Крім того, намагався оновити UEFI до останньої версії, але це не допомогло. Проте, у мене зараз останній UEFI на даний момент (вересневий, 2016 року).
І так, яскравість регулюється за допомогою intel_backlight, а не acpi_backlight = vendor. Тому останній не потрібен. Він (dell_backlight) і не з'явиться, якщо не вказати acpi_backlight. Це не ASUS.
за Рішення спасибі тов.
timdorohin .
