Весілля в стилі вінтаж

Вінтаж - це один з найскладніших варіантів проведення весілля, але якщо ви впораєтеся, в нагороду отримаєте унікальні фото та незабутні враження. Складно, тому що під терміном «вінтаж» кожен розуміє щось своє, адже це дуже довга, розтягнута епоха. Тому, чи працюєте ви з агентством, або ж займаєтеся своїм торжеством самостійно, виберіть точні роки, на які і повинна бути схожим ваше весілля в стилі вінтаж .
оформленняОформлення весілля в стилі вінтаж - це те, на що піде найбільше часу підготовки. По-перше, в кожному, навіть найменшому місті, знайдеться заклад в стилі вінтаж (це дійсно дуже популярний стиль). Якщо такого немає або воно вам не подобається, доведеться замовити ресторан, який підлягає вашої особистої стилізації.
По-друге, весілля вантажу в природному середовищі завжди виглядає зворушливо. Якщо у вас є можливість провести торжество в старовинному заміському маєтку, на березі озера, в маленькому, але древньому приміщенні театру - це величезний плюс.
Подбайте про те, щоб природа не внесла свої корективи в вашу весілля - якщо це весілля open'er, має бути місце, куди легко можна переміститися в разі дощу, без шкоди сценарієм.
Банкетний зал для весілля в стилі вінтаж ділимо на кілька умовних зон - ресепшн, стіл молодих, столи гостей, танцпол.
Головна зона весілля в стилі ретро вінтаж - це ресепшн, тобто, місце, де молоді зустрічають гостей. Тут можна помістити старовинну друкарську машинку, на якій гості будуть набирати свої побажання, можна поставити вінтажний комод, валізи, куплені на блошиному ринку, старий плівковий фотоапарат, а також тумбочку під подарунки.
Меню як раз можна особливо не займатися. Нехай страви будуть максимально придатними для тієї категорії людей, яку ви запрошуєте. Благо, поняття «вінтажна кухня» ще немає.
А ось обробкою столів треба зайнятися щосили. Високі свічники, рамки зі старовинними (див. Постареним) фотографіями, кришталь - все це програма мінімум.
В оформленні столу для весілля в стилі вінтаж потрібно використовувати пастельні тони, дрібнички, маленькі ретро клітини з квітами, старовинний посуд. Меблі, якщо не знайдеться чогось особливого на блошиних ринках, можна стилізувати за допомогою техніки декупаж.
нарядиВінтаж дає нареченій максимум можливостей для роздумів на тему весільної сукні. Ідеальний варіант - якщо вам дійсно вдасться знайти старовинне плаття «з духом» тієї епохи, туфлі і аксесуари (капелюшок, рукавички, намисто, панчохи і т.д.). Сукня може зажадати ремонту, а це справа слід довіряти тільки справжнім майстрам.
Якщо в бабусиному комоді нічого не знайшлося, вирушайте в будь-який весільний салон - чи не ви перша, і не ви остання, хто бажає саме ретро вінтаж. Багато імениті дизайнери щосили раскручіают цей стиль, на щастя, ви вибрали стиль жіночності, тому поганого варіанти тут годі й шукати.
Що стосується кольору - це навіть не білий, а кремовий, слонова кістка або кави з молоком. Не забудьте про прикраси - брошки, золото, великі сережки і т.д.
А костюм нареченого повинен містять кілька невід'ємних компонентів тієї епохи - підтяжки, жилет, галстук або метелик, капелюх і, бажано, кишеньковий годинник на ланцюжку.
Попередьте гостей про те, що весілля буде в стилі вінтаж. Про це треба згадувати в запрошень ще за кілька місяців, щоб ніхто не відчував себе білою вороною на вашому торжестві.
Подружки нареченої і друзі нареченого не обов'язково повинні бути одягнені в однакові наряди, але їх повинні единить аксесуари - вуалеткой, панчохи, капелюхи для дівчат, і бутоньєрки, підтяжки, капелюхи для хлопців.