Чому від кремів під очима бувають набряки?
- З точки зору маркетингу креми і сироватки для шкіри навколо очей однозначно корисні й необхідні. А з точки зору користувача залишаються сумніви - так вони потрібні? Чому б не користуватися тими, що призначені для особи? Зрештою, очі ж знаходяться на обличчі, а не десь ще.
- Так, очі зазвичай знаходяться на обличчі, вірно :) Але якщо в цілому шкіру обличчя (скул, щік, лоба) по товщині можна порівняти з картоном, то шкіру шиї вже - зі звичайним папером, а зону навколо очей - з цигаркового. Різниця очевидна, і саме цим продиктована необхідність спеціальних засобів. Темних кіл на вилицях і щоках не буває, мішків - теж. Якщо ви використовуєте для очей той же крем, що і для особи, нічого страшного, звичайно, не трапиться - але з деякими проблемами в цій галузі ви можете зустрітися дещо раніше, ніж вам би хотілося.
- Ну добре, а сироватка-то навіщо? Що, крем сам по собі з усім цим не справляється?
- Про це нас часто запитують. Відповідь - справляється. До певного часу і до певної межі. Точно так же, як крем для обличчя справляється, наприклад, з проблемами зневоднення або жирності. Але з сироваткою вони працюють краще. І, до речі, наша сироватка комбінується з абсолютно будь-яким кремом, не тільки з тим, який входить в платинову лінію La Prairie. Але тут є нюанс. Обов'язково дайте сироватці час вбратися. Змішувати інгредієнти не варто - шкіра може відмовитися сприйняти їх «оптом». Зазвичай я рекомендую нанести сироватку, потім розчесати волосся або почистити зуби, і тільки після цього нанести крем.
- Хм цікаво. Я ще чула, що крем для очей треба наносити по якимось певним правилам і в певному напрямку, а не те станеться страшне :). Але мені здавалося, що це все з області ритуальних танців з бубнами. Якийсь містичний обряд, а не банальний догляд.
- Так, і тут ніякої містики, суцільна фізіологія. Особливо якщо ви боретеся з мішками під очима. Ваші рухи повинні збігатися з лімфотоку - так ви допомагаєте відтоку рідини. Відповідно, на нижньому столітті треба наносити крем (або сироватку) від зовнішнього кута до внутрішнього. На верхньому - навпаки, від внутрішнього до зовнішнього, у напрямку росту брів. У Cellular Eye Essence на кінчику піпетки - сріблясту кульку. Їм зручно масажувати область навколо очей дрібними круговими рухами. Шарик охолоджує шкіру і стимулює мікроциркуляцію крові і лімфи. Якщо все робити правильно, ви самі переконаєтеся в ефективності таких «ріутальних танців».
- А ще багато хто стверджує, що коли наносять крем на ніч, прокидаються з ще більшими мішками під очима. Чи можуть креми бути причиною мішків?
- Я теж чула такі закиди. Якщо причина мішків в уходовой засобі, а не в якомусь захворюванні, то винні не креми, а помилки, які люди роблять при нанесенні. Є дві класичні помилки. Перша - беремо занадто багато засоби. Адже коли мова йде про зморшки, ми всі хочемо виправити ситуацію негайно, прямо «тут і зараз». Нам здається, чим більше крему нанесемо, тим швидше зморшка зникне. Це не так. Обсяг, який дійсно необхідний, дорівнює розміру рисового зернятка. І цього має вистачити на обидва ока! Зізнайтеся, ви ж теж намагаєтеся зачерпнути побільше? :))
Друга причина набряків - більшість жінок завдає крем не зовсім туди, куди потрібно. Тобто, безпосередньо на повіку. А це дуже близько до самого оці. Але всі засоби для цієї області створені з урахуванням того, що ми моргаємо. В середньому ми моргаємо десять-п'ятнадцять тисяч разів на добу. Якщо відразу нанести крем на повіки, він переміститься вгору або вниз і потрапить в кінцевому підсумку на слизову і спровокує набряк. Наносити будь-який подібний засіб потрібно на орбітальну кісточку. Поки ви моргаєте, воно потрапить саме на повіку, і як раз в потрібній кількості.
- А ось віскі, наприклад - вони до якої частини особи відносяться? Їх ніж треба мазати - звичайним кремом або кремом навколо очей ?
- Орбітальна кісточка якраз захоплює віскі. Взагалі, давайте згадаємо, що відноситься до «зони навколо очей». Прокресліть подумки прямокутник висотою 2-3 см. Від однієї скроні до іншого - це і буде та сама зона. Все зазвичай забувають наносити засіб для області навколо очей на віскі, між брів і на перенісся. А тут часто бувають мімічні зморшки, з якими вони могли б поборотися.
Сироватка для очей Cellular Eye Essence Platinum Rare (15 мл) вже в продажу.
В складі:
- платиновий пептид (пептид, покритий захисною оболонкою з платини, щоб природні ферменти організму його не руйнували) - для підвищення пружності, зволоження і еластичності і зменшення видимості зморшок;
- колоїдна платинова вода - для підвищення зволоження;
- екстракт рослини «біла райський птах», або стрелиция - володіє освітлюючими властивостями і бореться з темними колами під очима;
- натуральний комплекс полімеру (поєднання полісахаридів, похідних оболонки клітин рослин, і червоних мікроводоростей) - для ліфтингу і поліпшення пружності шкіри;
- біопептідний комплекс (заснований на культивованих стовбурових клітинах) - стимулює клітинну активність;
- рослинні релаксанти (екстракти валеріани, магнолії і коров'яку, активні біомолекули і дріжджовий екстракт) - зменшує видимість мімічних зморшок;
- олигопептид зелених мікроводоростей (екстракт хлорели звичайної) - зменшує видимість темних кіл під очима;
- фермент чорного чаю - для поліпшення еластичності шкіри;
- захисний шар «друга шкіра» - утворює «латочку» на шкірі і уповільнює втрату вологи;
- кофеїн - стимулює мікроциркуляцію і зменшує набряклість;
- малахіт - бореться з впливом вільних радикалів;
- ексклюзивний клітинний комплекс La Prairie (екстракт хвоща, екстракт кореня женьшеню і глікопротеїни) - стимулює природне оновлення шкіри, зволожує, постачає поживою.
Ціна - 16 700 руб.
А з точки зору користувача залишаються сумніви - так вони потрібні?Чому б не користуватися тими, що призначені для особи?
Ну добре, а сироватка-то навіщо?
Що, крем сам по собі з усім цим не справляється?
Чи можуть креми бути причиною мішків?
Зізнайтеся, ви ж теж намагаєтеся зачерпнути побільше?
А ось віскі, наприклад - вони до якої частини особи відносяться?