Скраби для губ в домашніх умовах з меду і цукру
- Домашні скраби
- харчування медом
- Для очищення і зволоження
- відлущування
- Скраб-пілінг цукром
- Для додання ніжності
- Лікувальний рецепт проти тріщин
- полуничний
- Догляд за губами після пілінгу
- Коли не можна?
Коли губи у жінки ніжні і м'які, це дуже красиво. Не варто думати, що неухоженность губ можна приховати під шаром губної помади - ніяка помада не змусить вас відчувати себе комфортно, якщо ваші губи лущаться або покриваються тріщинами. Тільки здорові губи можуть виглядати красиво, незалежно від того, яке косметичний засіб ви використовуєте: яскраву декоративну або прозору гігієнічну помаду, бальзам або просто блиск для губ.

Зміст статті:
Зберегти красу і ніжність губ сьогодні не так просто, так як ми день у день, в будь-яку погоду, виходимо на вулиці міста і вирушаємо на роботу. Вода і повітря сьогодні агресивні, як ніколи раніше - адже за старих часів жінки примудрялися зберігати свою красу, хоча роботи на вулиці у них завжди вистачало, а життя було важким.
Саме тому народні засоби для догляду за губами до сих популярні, і майже всі жінки цікавляться тим, як їх застосовувати.
Звичайно, завжди можна придбати засоби для губ в магазині - наприклад, скраби. Хороший скраб для губ включає натуральні і активні природні компоненти, а його структура легка і повітряна - при цьому великих часток, здатних травмувати шкіру, в ньому бути не повинно.
Важливо також, щоб скраб для губ не викликав ніяких алергічних реакцій, був безпечним, простим в застосуванні, і відрізнявся приємним ароматом. Пізньої осені, взимку та ранньої весни не слід використовувати скраби частіше 2-х разів на місяць, а в теплу пору року можна робити це раз в 7-10 днів - у міру необхідності, але обов'язково.
Домашні скраби
Приготувати скраби для губ в домашніх умовах не складає труднощів - для цього не треба брати багато компонентів, або шукати якісь особливі речовини - найчастіше скраби роблять зі звичайних продуктів харчування.
Найпростіший домашній скраб для губ - додайте до свого бальзаму для губ звичайний цукор, нанесіть суміш на губи, і кілька разів промассируйте їх, акуратно рухаючись вліво і вправо. Потім ще близько 30 секунд помасажуйте губи круговими рухами, зніміть залишки скрабу серветкою і нанесіть бальзам.
Цукор можна змішувати з медом: цукор (1 ч.л.), мед (1 ст.л.); на кілька хвилин поставити суміш в мікрохвильову піч; вийняти, нанести на губи і масажувати 1-2 хвилини.

харчування медом
Відмінний скраб для губ в домашніх умовах виходить з меду, оливкового масла і кавовій гущі.
Інший варіант - густі вершки і зацукровані мед: такий скраб не тільки очищає губи, але і живить їх. Звичайно, можна замінити мед цукром, якщо ви побоюєтеся проявів алергії - але алергія на мед зазвичай є ознакою будь-яких хронічних захворювань, так що піклуватися про своє здоров'я варто в усіх сенсах. До цього скрабу можна додавати ефірне масло цитрусових (грейпфрута, апельсина) - 1-2 краплі, і тоді ваші губи отримають ще більше хорошого і корисного.
Кавову гущу можна змішувати зі сметаною або кефіром - такий скраб теж буде живити шкіру губ.
Для очищення і зволоження
Легко і просто приготувати вдома очищающий і зволожуючий скраб для губ з вівсяними пластівцями. Подрібнені в кавомолці пластівці змішують з рослинним маслом, наносять на губи, кілька хвилин масажують, потім змивають скраб теплою водою, а губи змащують будь-яким жирним кремом.
Можна змішати подрібнені пластівці ні з маслом, а з нежирним сиром або медом. Перед нанесенням скрабу зробіть теплий компрес на губи - близько 5 хвилин, приклавши до них змочену в гарячій воді м'яку і товсту серветку. Потім нанесіть суміш на губи і масажуйте їх, від куточків до центру, круговими рухами. Як варіант, можна використовувати не надто жорстку зубну щітку: суміш наносять на неї, і так само, обережними круговими рухами, масажують губи 1-2 хвилини.
Скраб для губ в домашніх умовах можна приготувати з додаванням соди: сода і мед (по 1 ч.л.), оливкова олія (3-4 краплі). Після нанесення суміші на губи треба почекати кілька хвилин, а потім починати масажувати їх, як зазвичай, круговими рухами пальців.
відлущування
Добре отшелушивают відмерлі клітини частинки манної крупи: треба змішати 2 ч.л. крупи з 0,5 ч.л. меду, нанести на губи, помасажувати, змити теплою водою і нанести пом'якшувальний крем.
Скраб-пілінг цукром
Часто буває так, що домашній догляд за шкірою виявляється ефективніше дорогих салонних процедур. Це зовсім не означає, що не варто ходити в салони краси - швидше за все, справа тут в регулярності: для того, щоб користуватися домашньою косметикою, не треба витрачати багато часу і коштів, тоді як регулярне відвідування салонів в нашій країні поки є далеко не всім жінкам.

Наприклад, в салонах може застосовуватися така процедура, як пілінг з саліцилової кислотою і альфа-гидрокислоти - речовинами, стимулюючими процес відлущування і поліпшують структуру шкіри. У домашніх же умовах дану процедуру можна з успіхом замінювати скрабом для губ з аспірину і нерафінованої тростинного цукру - в ньому, на відміну від рафінованого білого, міститься багато мінеральних речовин. Аспірин і цукор беруть порівну (приблизно по 0,5 ч.л.), додають до них трохи масла жожоба і гліцерину і перемішують. Вважається, що, чим дрібніше цукор, тим ефективніше буде працювати скраб - його можна використовувати і для очищення шкіри обличчя, хоча в деяких рецептах пропонується використовувати великий цукровий пісок.
Для додання ніжності
Ніжний і ефективний скраб для губ виходить з рисовим борошном грубого помелу. Треба змолоти в кавомолці сирий рис (1 ч.л.), змішати його з нежирним сиром (2 ч.л.) і оливковою олією (0,5 ч.л.).
Скраб з дрібної солі з вершками теж робить губи ніжними, якщо застосовувати його правильно. Губи треба очистити від косметики, нанести приготовлений скраб, і дуже обережно помасажувати близько хвилини. Коли омертвілі клітини отшелушатся, залишки скрабу видаляють ватним диском, а губи змащують будь-яким косметичним або оливковою олією.
Лікувальний рецепт проти тріщин
Якщо губи потріскалися, і впоратися з цим не вдається, то допоможе пілінг з лимонним соком в домашніх умовах. Треба приготувати суміш з рівних частин лимонного соку і касторової олії, додати до неї кілька крапель гліцерину, нанести на губи перед сном і залишити до ранку. Вранці треба акуратно видалити м'якою вологою серветкою залишки скрабу і відшарованої клітини. Відлущування клітин стимулює лимонний сік, а гліцерин і масло зволожують і живлять губи.
полуничний
У літню пору, як тільки почне встигати полуниця, варто спробувати робити з нею очищающий скраб для губ - до нього також додається сік лимона. 1 ст.л. оливкового масла, по 0,5 ч.л. меду і соку лимона, 1 ч.л. крупного цукрового піску змішують з 1-½ размятой ягодою полуниці. Ягоду треба розім'яти в пюре, потім додати масло, мед і сік, на закінчення - цукор, і перемішати якомога швидше, щоб вийшла густа паста. Цю пасту наносять на очищену шкіру губ, тримають 5-10 хвилин, потім злегка масажують і змивають теплою водою.
Змащують губи будь-яким живильним кремом. Після використання такого скрабу шкіра на губах оновлюється, вони стають гладкими і ніжними, набувають більш яскравий і здоровий колір.

Догляд за губами після пілінгу
Після застосування скрабів на губи зазвичай наносять пом'якшувальні і живильні маски - на 15-20 хвилин, а потім - спеціальний зволожуючий крем. Якщо цього не зробити, оновлена ніжна шкіра на губах швидко пересихає, і знову почне покриватися тріщинами.
Багато жінок навчилися самостійно готувати в домашніх умовах косметичні засоби, що діють не гірше покупних: вони набувають в косметичних магазинах і аптеках різні інгредієнти - ефірні і базові масла, екстракти рослин, сухі трави, емульгатори, віск, гелеобразующіе речовини і т.д., і з успіхом все це використовують. Приготована таким способом домашня косметика, в тому числі і скраби для губ, відрізняється безпекою і корисністю, однак для отримання позитивного результату застосовувати її слід регулярно.
Коли не можна?
Не можна використовувати скраби, якщо губи кровоточать, в куточках рота з'являються виразки або герпес. В цьому випадку треба спочатку зайнятися лікуванням цих проблем, а вже потім проводити косметичні процедури.
Автор: Гатаулина Галина
Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.
Теги: скраби для губ
Коли не можна?