Ялинкові іграшки з вати
Анжела Смоліна
Ялинкові іграшки з вати
Новий рік найулюбленіший, самий чарівний свято. Неодмінний атрибут цієї події, звичайно ж, красуня ялинка! Давній доброю традицією є прикрашання новорічної ялинки іграшками, зробленими своїми руками. З чого тільки не роблять іграшки: з макаронів, з пластикових пляшок, з капсул від кіндер-сюрпризів, з рулончиків від туалетного паперу і ще багато, багато з чого. Сьогодні я хочу показати вам, як ми з хлопцями робили ялинкові іграшки з вати в стилі 50 - х. років. Такі іграшки ми робили перший раз. Тому не судіть строго. Роботи звичайно трохи непоказні, але зате скільки задоволення, адже діти самі їх зробили своїми руками. Для роботи нам знадобилися: вата, крохмальний кисіль, серветки, дріт, фарби.
Спочатку скачали з серветок кульку і закріпили зволікання на якій і тримається іграшка. Шарик добряче змастили киселем. Зверху накривали тонкими пластами вати і закутували наші кульки, кожен шар змащували киселем. Після висихання крохмаль дозволить іграшок бути твердими, тому його жаліти нетреба.
. Після того як зробили заготовки потрібного розміру приступили до розфарбовування. Ми фарбували по мокрому, гуашшю та аквареллю, а можна висушити іграшку і вже потім розфарбувати. Все, залишаємо сушитися, сохли іграшки два дні.
Після чого прикрасили їх самоклеющейся папером.
За допомогою пінопласту зробили імітацію снігу на гілочках і прикрасили їх новорічними іграшками.
Ось така композиція у нас вийшла.
Публікації по темі:
Новорічні вироби руками батьків Новий рік! Чудовий запах мандаринів і гіркуватий запах ялинових гілок. І зараз діти з нетерпінням чекають цього свята. Звичайно, як і.
Новорічні кульки Новий рік - це найулюбленіше свято і дітей, і дорослих. Готується до нього ми починаємо заздалегідь. В одній з книг з ручної праці я побачила.