Як правильно зробити східний макіяж
- Типи східного макіяжу і їх опис
- Етапи та особливості нанесення:
- Індійський макіяж
- Етапи та особливості нанесення:
- японський макіяж
- Етапи та особливості нанесення:
- Ідеї східного макіяжу
- Загадка і витонченість арабського макіяжу
- Стримана розкіш в індійському стилі
- Ніжність і омана японського мінімалізму
- Відео технік нанесення східного макіяжу
Рейтинг: Немає рейтингу
У країнах із суворими звичаями жіночі очі - це не тільки дзеркало душі, але і чи не єдина відкрита частина тіла. Незважаючи на цей факт, грації і магнетизму жінок сходу можуть позаздрити багато європейки. Яскравий, насичений і в той же час елегантний макіяж в східному стилі грунтовно увійшов і в життя європейських жінок.
Макіяж східній красуні об'єднує в собі кілька типів: японську, арабську та індійський. Їх загальною і характерною особливістю є яскравий акцент на незвичайній азіатської формі очей.
Величезною перевагою східного макіяжу є те, що через найширшої колірної гами його можна підібрати і адаптувати для будь-якого жіночого цветотипа. Однак варто зазначити, що це не повсякденний макіяж , А макіяж для особливих випадків. Наприклад, цей вид макіяжу дуже доречний для занять східними танцями або ж як вечірній макіяж .
Типи східного макіяжу і їх опис
Даний вид східного макіяжу дуже виграшно виглядає на шатенка і брюнеток, але, якщо підібрати необхідну палітру, він стане чудовим варіантом макіяжу і для власниць світлої шкіри і волосся. Залежно від типу зовнішності підбирається колірний спектр.
Для брюнеток і шатенок із зеленими або карими очима підійдуть такі кольори:
- Базові: коричневий, зелений, сірий.
- Додаткові і більш сміливі: фіолетовий, червоний, рожевий, бірюзовий, сріблястий і золотистий. При використанні зазначених гам завжди варто пам'ятати про міру, так як грань між насиченим, ефектним і вульгарним макіяжем дуже тонка.
Для власниць світлого волосся і шкіри найкращими є стримані тони:
- Базові: як правило, це всі відтінки коричневого і сірих кольорів.
- Додаткові: рожеві, фіолетові.
Етапи та особливості нанесення:
- Тональна основа. Відштовхуємося від природно кольору шкіри в бік створення ефекту засмаги. Дуже важливо не перестаратися, все повинно виглядати природно.
- Щоб надати обличчю бажаний овал, можна скористатися пудрою з бронзірующей ефектом. Зони нанесення: нижче скул і лінія підборіддя.
- Брови. Однією з особливостей арабського макіяжу є точна і виразна лінія брів. Зробити форму більш точної допоможуть білі і світлі сріблясті тіні з перламутром, які наносяться пензликом в зоні внутрішньої лінії брів.
- Тіні. Не секрет, що східні жінки, як правило, мають мигдалеподібної формою очей. Тіні - це та частина макіяжу, яка дозволяє візуально підкоригувати і змінити форму очей в сторону бажаної. І звичайно ж, в цьому завданні активно беруть участь стрілки.
- Стрілки. Відмінною особливістю даного виду макіяжу є можливість одночасного використання підводки різних кольорів. Стрілки можуть бути як широкими, так і тонкими, в залежності від бажаного ефекту.
- Вії. Густі, подовжуються до зовнішнього куточка ока. Для додання необхідного ефекту використовується або кілька шарів туші, або накладні вії.
- Губи. Мінімальний акцент, перевага віддається нюдовим відтінкам.
Покрокове фото однієї з технік нанесення арабського східного макіяжу:
Індійський макіяж
В даному виді макіяжу акцент падає не тільки на очі, але і на губи. Якщо в арабському макіяжі палітра для губ носить нейтральний характер, то в індійському макіяжі переважають яскраві і чуттєві кольору.
Підбір гами тіней в даному випадку залежить не тільки від кольору очей, але і від кольору традиційного жіночого одягу, сарі. В цілому, кольору дуже насичені і соковиті.
Для власниць карих очей найбільш виграшні сині, голубі і зелені відтінки. Господиням світлих очей дуже добре підійдуть рожевий, фіолетовий, бузковий і жовтий кольори. Також популярні у використанні кольору бронзи і теракота.
Етапи та особливості нанесення:
- тональна основа під макіяж . Відтінки бронзи. Власницям світлої шкіри бажано користуватися автозагаром щоб уникнути різкого контрасту між обличчям і тілом.
- Виділити вилиці можна рум'янами більш насичених відтінків.
- Брови. Для брів використовується чорний олівець. Також вони мають певну форму, форму півмісяця.
- Тіні. Переважають інтенсивні і яскраві кольори згідно кольоротипу жінки.
- Стрілки. Для індійського макіяжу характерні тонкі стрілки, промальовані поверх тіней. Спрямовані вони від зовнішнього куточка очей до скроні.
- Вії. Акцент на довжину, але не на густоту.
- Губи. Дуже часто поверх інтенсивних коралових і червоних квітів використовується блиск для губ.
На фото представлений варіант східного індійського макіяжу для карих очей:
японський макіяж
На тлі попередніх двох видів східного макіяжу японський дуже сильно відрізняється своєю стриманістю. Отже, в деяких випадках може бути застосований як денний макіяж . Змінивши колір губної помади з нюдового на яскравий колір, макіяж легко трансформувати з денного в вечірній.
Етапи та особливості нанесення:
- Тональна основа. Підбирається на 2-3 тони світліше природного кольору шкіри.
- Рум'яна. Як правило, це ніжно-рожеві та персикові відтінки.
- Брови. Лінія тонка, з використанням чорного олівця.
- Тіні. Ця частина макіяжу не обов'язкова. Якщо тіні використовуються, то перевага віддається ніжним, непомітним і приглушеним тонам.
- Стрілки. На цю частину макіяжу падає основний акцент, верхню повіку промальовується чорним лайнером, з нижньою повікою можливі варіанти. Межреснічного простір нижньої повіки промальовується сірим олівцем або ж неінтенсивними темними тінями.
- Вії фарбуються акуратно, без особливої інтенсивності.
- Губи. Тут є місце творчому польоту і різноманітності, від спокійних до найзухваліших відтінків.
На фото представлений варіант японського макіяжу східних жінок
Ідеї східного макіяжу
Нижче представлені кілька фото з варіантами для образу східної жінки і східного макіяжу очей. Ви можете взяти за основу саму техніку нанесення макіяжу, але змінити кольори або доповнити макіяж новими елементами. Наприклад, в арабському макіяжі очей часто використовуються стрази та блискітки.
Загадка і витонченість арабського макіяжу
Грамотно виконаний арабська макіяж дозволяє збільшити розмір очей і змінити їх форму. В даному випадку базова палітра кольорів робить цей макіяж універсальним і дозволяє не прив'язуватися до кольору вбрання. Збільшити обсяг губ допоможе використання контурного олівця.
Стримана розкіш в індійському стилі
Цей макіяж так само, як і попередній, не перевантажений квітами і цілком може поєднуватися не тільки з індійським сарі. Техніка виконання досить нескладна, і з нею впорається навіть новачок. Основні акценти: стрілки, брови і губи.
Ніжність і омана японського мінімалізму
На цьому фото відсутнє характерна особливість макіяжу в японському стилі - це вибілена шкіра. Акцент на шкірі варто робити для тематичних заходів. У повсякденному ж житті цілком достатньо взяти на озброєння стильний мінімалізм японського способу.
Відео технік нанесення східного макіяжу
Арабська макіяж дивує різноманітністю варіантів і колірних рішень. Кожна жінка хоча б один раз в житті повинна поекспериментувати з нанесенням даного виду макіяжу і відчути себе Шахерезадою.
Судячи з відео, японський макіяж набагато простіше у виконанні. Деякі елементи цього макіяжу цілком можуть бути застосовні в щоденному макіяжі.
Індійський макіяж також захоплює різноманітністю варіантів. Якщо ви плануєте освоїти цю методику макіяжу, варто задуматися над придбанням цілого арсеналу різноманітної косметики та кистей для макіяжу .
Будь-яка дівчина може привнести новизну в свій повсякденний макіяж, використовуючи окремі елементи або техніки східного макіяжу. Підібравши певну колірну гамму, ви зможете зробити трендовий вечірній макіяж смокі айс . Напишіть в коментарях, який макіяж любите ви.